Dyżury radnych pełnione są w wyznaczone wtorki w godzinach od 16.00 do 17.00 i odbywają się w Urzędzie Miasta Zgierza, plac Jana Pawła II 16, pokój nr 109.

Przewodniczący Rady Miasta Zgierza Grzegorz Leśniewicz pełni dyżury w wyznaczone na dyżury radnych wtorki w godz. od 15.00 do godz. 16.00 w pokoju nr 109.

5 września 2023 r. - Hiliński Marek, Jagielski Przemysław
12 września 2023 r. - Karasiński Krzysztof, Krzewina Elżbieta
19 września 2023 r. - Łęcka - Andrzejewska Alina, Łuczak Janusz
26 września 2023 r. - Maciński Grzegorz, Matuszewski Piotr
3 października 2023 r. - Mięsok Andrzej, Piłacik Andrzej
10 października 2023 r. - Sencerek Marek, Świątczak Beata
17 października 2023 r. - Wężyk Krzysztof, Witczak Mieczysław
24 października 2023 r. - Wróblewski Łukasz, Zielińska - Mróz Justyna
31 października 2023 r. - Antczak Dominika, Dziemdziela Józef
7 listopada 2023 r. - Filipowicz Jakub, Frach Aleksander
14 listopada 2023 r. - Gaca Elżbieta, Grzelak - Makowczyńska Agata
21 listopada 2023 r. - Hiliński Marek, Jagielski Przemysław
28 listopada 2023 r. - Karasiński Krzysztof, Krzewina Elżbieta
5 grudnia 2023 r. - Łęcka - Andrzejewska Alina, Łuczak Janusz
12 grudnia 2023 r. - Maciński Grzegorz, Matuszewski Piotr
19 grudnia 2023 r. - Mięsok Andrzej, Piłacik Andrzej
9 stycznia 2024 r. - Sencerek Marek, Świątczak Beata
16 stycznia 2024 r. - Wężyk Krzysztof, Witczak Mieczysław
23 stycznia 2024 r. - Wróblewski Łukasz, Zielińska - Mróz Justyna
30 stycznia 2024 r. - Antczak Dominika, Dziemdziela Józef
 6 lutego 2024 r. - Filipowicz Jakub, Frach Aleksander
13 lutego 2024 r. - Gaca Elżbieta Katarzyna, Grzelak - Makowczyńska Agata
20 lutego 2024 r. - Hiliński Marek, Jagielski Przemysław
27 lutego 2024 r. - Karasiński Krzysztof, Krzewina Elżbieta
5 marca 2024 r. - Łęcka - Andrzejewska Alina, Łuczak Janusz
12 marca 2024 r. - Maciński Grzegorz, Matuszewski Piotr
19 marca 2024 r. - Mięsok Andrzej, Piłacik Andrzej
26 marca 2024 r. - Sencerek Marek, Świątczak Beata
9 kwietnia 2024 r. - Wężyk Krzysztof, Witczak Mieczysław
16 kwietnia 2024 r. - Wróblewski Łukasz, Zielińska - Mróz Justyna
23 kwietnia 2024 r. - Antczak Dominika, Dziemdziela Józef
30 kwietnia 2024 r. - Filipowicz Jakub, Frach Aleksander